• info@pooyasanat.com

  • شماره تماس :۴۴۰۹۸۱۷۷-۴۴۰۵۹۰۷۶

درباره ما

قالب لندر...

شرکت پویا صنعت بهینه

نظام‎های مدیریت متوکل، پویا و دانش‎مدار ماندگارند

شرکت پویا صنعت بهینه از سال ۱۳۷۴ با ماموریت اراپه خدمات مشاوره مدیریت، بازرسی، فنی، آموزش و ارائه محصولات فناوری اطلاعات شروع بکار نمود. این شرکت تا کنون بیش از ۳۰۰ پروژه را در حوزه های یاد شده در شرکت ها و سازمان های کشور اجرا نموده است که شرح آن در ادامه آورده شده است.

زمینه های فعالیت و توانایی ها:

حوزه مشاوره:

آموزش ، مشاوره و اجرای سیستمهای ، ISO/TS 16949 ،ISO/IEC 17025 ،ISO 14001،OHSAS 18001، HSE، IMS، ISO 22000، HACCP

حوزه بازرسی:

این شرکت با همکاری و به کارگیری بیش از 50 نفر از کارشناسان و متخصصین فنی در رشته های مهندسی مکانیک ، متالورژی ، صنایع و شیمی از سال 81 درحوزه قطعات پلیمری ، مکانیکی و بدنه برقی ومجموعه های بازرسی فنی قطعات خودرو را با شرکت سازه گستر سایپا آغاز نمود. فعالیت بازرسی این سازمان در دو بخش " بازرسی فنی " و " آدیت و استاندارد سازی" تفکیک گردیده است.

حوزه آموزش:

طراحی و اجرای دوره های آموزشی عمومی و تخصصی در زمینه سیستم های مدیریت و تعالی و فن آوری اطلاعات

حوزه فناوری اطلاعات:

طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت الکترونیکی EQMS-EIMS، اقدام اصلاحی و پیشگیرانه، پایش ها، کنترل مستندات و سوابق، گردش مکاتبات و کالیبراسیون، PM، برنامه ریزی تولید و بازرگانی، سیستم اتوماسیون مراکز درمان اعتیاد ATCAS، برنامه ریزی و کنترل تولید EPPS و ... .

ما به ارایه محصولات و خدماتی که منجر به ایجاد ارزش و رضایت مشتریان شود، پایبندیم...

مشتریان، کارکنان و جامعه سه بخش مورد توجه شرکت پویا صنعت بهینه است ما به ارایه محصولات و خدماتی که منجر به ایجاد ارزش و رضایت مشتریان شود، پایبندیم، کارکنان را مهمترین بخش شرکت می دانیم و انجام تعهدات اجتماعی را وظیفه ملی خود می دانیم اگر جایی به غیر این عمل کرده ایم به ما تذکر دهید تا لطف بزرگی در حق ما کرده باشید.

ما ارایه دهنده خدمات بازرسی کیفیت، ارایه دهنده محصولات نرم افزاری سیستم های مدیریت کیفیت و ارایه دهنده خدمات مشاوره سیستم های مدیریت کیفیت هستیم و امیدواریم کیفیت در تمام ارکان شرکت حس شود.

مهندس موحدی

مدیرعامل

آدرس

آدرس :

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، جنب گل فروشی میلاد، پلاک 68، واحد 19، طبقه چهارم

شماره تماس :

۰۲۱−۴۴۰۹۸۱۷۷

فکس:

۰۲۱−۴۴۰۵۹۱۲۵

کانال تلگرام

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، از آخرین بروزرسانی ها و اخبار مرتبط با محصولات و شرکت باخبر شوید:

ثبت